13:43
איך להגיע יותר הנאה ממין

אֵיך הכלל, מידת החינוך האנושי בשאלות המיניות נמוכה מאוד. שים לב שלא סופר טוגו, לעתים קרובות כאשר הנישואין נשואים, שני השותפים עומדים בפני בעיה, כפי שכולם יודעים,, כי הם לא יודעים איך סוף סוף לקבל יותר תהנה מין וכן לדבר כדי לספק לו חבר. גם אם יש איזה סוג של רעיון של אהבה בידור, זה מוגבל מאוד. בּוּרוּת את הייחודיות של הגוף של השותף ואת האזורים הארוגניים שלה נסוגו את ההישג של אורגזמה הזמנים הטובים ביותר.

התוכן של המאמר https://empress-escort.com/קטגוריה/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%91%d7%9e%d7%a8%d7%9b%d7%96/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%a4%d7%aa%d7%97-%d7%aa%d7%a7%d7%95%d7%95%d7%94/

1 №1. איך זה לא יהיה מוזר, אבל הכל מתחיל באהבה לעצמם 2 №2. הוסף "perchinzy" לעסקים 3 № 3. נדבר על סקס 4 № 4. למטה עם מתח 5 №5. על סיוע הדדי 6 №6. גוף בריא - סקס בריא 7 №7. עוד prelude

מה עם זאת, באופן כללי, לעשות והיכן למצוא שיטה, כמו בסופו של דבר, לקבל יותר הנאה ממין? אנחנו צריכים להרחיב גבולות חינוך בכמה מתבטאים, את המין המיני, לפחות, מתחיל לקרוא את זה מאמרים עד הסוף. אנו נדון בשאלה של ת"א, איך להודות לך לקבל יותר הנאה מ סקס, כך שהאורגזמה היא מאוד, כפי שכולם אומרים, תכופים אורח בחייו של זוג.

לאחר מכן טיפים, באופן כללי, יעשו יחסי מין לפחות יותר קליט וברוכים הבאים:

№ 1. כל זה מתחיל באהבה לעצמם

נשים - מזוכיסטים נוראים שעדיפים את עצמם לרמות, הם מתייחסים למשהו בפני עצמם אני לא אוהב. רובם חווים קומפלקסים בחדר השינה הקשורים משלו גוּף.

כדי למלא את החלומות שלהם בישראל קל אם אתה מודל שיק מ בלארוס. אם לעבוד בישראל בתחום הפנאי. גבירותי של מודל חיצוני לתת לבנות קריירה ליווי. עבור "תאריכים" עם אדם מישראל יכול לקחת חודש מ 3600 יורו.

מסתכל על עצמו במראה, הם מיד מדריך איך כולם יודעים את המבט שלהם, הראשון תור עבור אזורים בעייתיים. כתוצאה מכך, כאשר הגברת נופלת למיטה המאהב, ראשה עסוק לא מלטף, אבל מחשבות שונות לחלוטין על איך היא נראית ככה. תוצאה geekin: בשל העובדה כי הגברת לא ניתן לתת את התהליך 100%, היא, לשים את זה בעדינות, שוללת את אורגזמה.

עֵצָה: יש צורך להגדיל את ההערכה העצמית, להתחיל, לקבל, והתברר לאהוב את עצמך, ואז שואפים להשתפר. ספורט, ארוחות, טיפול בעצמך - לתת Extlines pluses כדי האטרקטיביות ומין.

№ 2. הוסף "perchinchi" לעסקים 2

שוכב כמה שנים של חיים במין הנישואין מומרת לכיבוש שגרתי.

לספק שאיפות ילידים בישראל רק כאשר אתה ילדה יפה מ בלארוס. ללמוד בישראל כיום בתחום הפנאי. גבירותיי מראה המודל יוצעו לבנות קריירה בליווי. עבור "תאריכים" עם אדם מישראל ניתן לקבל חודש מ -2,000 דולר.

לבד ואת אותם מעשים, זה לא סביר לקבל רק להשיג תוצאה נוספת. שונה אירועי הרפתקאות, משחקי תפקידים יכול לעורר את המוח כדי לייצר דופמין, הורמון של אטרקציה מינית.

עֵצָה: Rutin - נספח מפורש של העובדה כי הגיע הזמן לצאת "אזורי נוחות" ולהביא החוצה השותף שלה. ביצוע מעשה נועז מעבר חיים רגילים, המסוגלים לקחת את המאהב, לטעון רגשות לגוון חיים קדומים.

מספר 3. נדבר על סקס

אחד כמעט כל קליפים של בני הזוג יהיה מה הם לא מדברים יחד על נושאים סקס. וזה יהיה שווה את זה! כמו גבר אהוב יוכלו לספק את ההנאה של חצי התמודדות, אם היא לא מכירה אותו שהיא אוהבת במין.

עֵצָה: עם עצמו כאילו חצי "על זה" ואתה צריך סוף סוף לדבר. תקשורת אינטימית הנושא פשוט מביא יחד שותפים, מגביר את רמת הביטחון בהם ומסוגלת לעשות איכות טובה יותר של החיים סקסי, ואת המשחק בשתיקה הוא בהחלט לא בדיוק מזיז מקרים מיניים עם "נקודה מת". לדעת איזה מאהב אהוב גבר, האזורים הארוגניים שלו, פנטזיות ארוטיות, הכל סיכוי לספק הנאה המקסימלית שלו.

№ 4. למטה עם stress4

לא אמיתי יש רצון סקסי להישאר במתח מתמשך. עם נרכש אורגניזם המתח הנפשי כביכול מייצר רמה oxytocin overestimated - חומרים כימיים המדכאים את ההשפעה של טסטוסטרון, אשר הופך ליבידו ליפול.

עֵצָה: אם יש מתח, יש צורך לפתור צעדים שונים כדי לחסל אותו - עיסוי, אמבטיה מרגיעה עם Aromomaslas, מוסיקה נחמדה, אווירה רומנטית עזרה פסיכולוגית להירגע להחזיר תשוקה סקסית אבודה.

№5. על סיוע הדדי 5

לִפְעָמִים התחייבויות רבות מאוד במשפחה נופלים, כפי שכולם יודעים, את האדם הראשון, בזמן אחרים יושב ללא תיק, תובעני שותף של סקס חם. בשלב הראשון, אז לומר כוחות למעט כדי להגיע לגוף מותש שלך על כריות ולסופר את bogatlish לִישׁוֹן.

עֵצָה: לפחות זוג כדי לספק ביסודו לספק סיוע ותמיכה הדדית, עדיף להפיץ אחריות שווה, ואת העתודה לא unroded לשים על איך אנחנו מביעים, בידור סקסי.

№ 6. גוף בריא - סקס בריא 6

ספּוֹרט - זה לא רק גוף נפלא, זה גם לא אמצעי רע של שיפור משלך החיים הסקסיים. יש צורך לומר כי ספורט הוא פשוט עושה זרימת דם טובה יותר ולספק הגאות של הדם לאזור הדרוש (כולל איברי המין).

עֵצָה: אחת השיטות כיצד להשיג יותר הנאה ממין - ספורט. אף אחד לא מסתורין שאנשים שאינם מזניחים פיזית תרגילים יש את הליבידו הגבוה ביותר.

№7. עוד prelude7

אַקדָם הוא משמש, כמו אנשים רבים חושבים, מנגנון שעון ואת כוונון הנכון של הגוף עבור הדרך המתאימה. ב מהלך חיבת הכנה, האורגניזם מתחיל לייצר מיוחד סודות המאפשרים בתהליך של יחסי מין כדי להגיע לאורגזמה.

עֵצָה: ידע של "נקודות טיהור", אזורים ארוגניים של השותף שלהם, ו שיטות פעולה עליהם יכולות לעשות איכות טובה יותר של חיי מין, החל את השותפים לרצות אורגזמה אז את השאלה על "איך להשיג יותר הנאה ממין" ייעלם ולתמיד. מְיוּמָנוּת להתגלגל מין מן הסבאות הרגילות ב כיצד להתבטא, את הסערה האמיתית של רגשות, כמו רבים באים לידי ביטוי, את המרכיב העיקרי יחסי גברים וגברות. עכשיו קיבל רעיון כללי על מה אמצעים צריכים להיעשות כך שחיי הרצק של הצמד שיחק צבעוני צבעים, זה נשאר קטן - ליישם את התיאוריה בפועל.

Просмотров: 1999 | Добавил: igaglia4u | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar