23:38
למעשה, גברים גם רוצים prelude במין: לא ידעתי?

הרבה סקרים השקיעו בארבע השנים האחרונות להראות: אחד הגברות העיקריות של תלונות מין היא היעדר משחק מקדים. מיידן הם אומללים העובדה שגברים ממהרים מאוד במעשיהם, וממשיכים "הראשי חלקים »יחסי מין מוקדם מאוד.

התוכן של המאמר

1 טמפורלי מסגרות והעדפות בינוניות עוד 2 מחקר אחד 3 שימושי adviсe

מסיבה זו, sexologists ממליצים לשלם prelude זמן רב יותר. זה ברור מאוד, אפילו טוב יותר התקשר לתהליך זה "משחק אהבה", או לפחות "ארוטי לגעת ". באחת הקטגוריות, כפי שאנו מבטאים, ראיינו מדענים 100 50 שני הטרוסקסאוו זוּג. המשיבים היו צריכים להיות, בסופו של דבר, לספר כמה זמן בחייהם כבשו את ההקדמה, ומה הם יורים גם כדי לראות את המגזר הזה במדגם.

שותפים, באופן כללי, יכול להראות אחד את השני, לנשק, מאוחר יותר, בסופו של דבר, לעשות אחד את השני עיסוי, מאוחר יותר נשיקות שוב ... אתה יכול בדרך כלל, לשים את זה בעדינות, לדבר ולשתות על כוס קפה. נראה שזה לא היה מפתיע, אבל במין מצוין, שום פעולה היא בהחלט הֶדפֵּס.

אסקרטים מאומנים מתכננים לשתף פעולה עם האנשים העשירים של ישראל. הם חסרי עניין ומנומסים. רק זה בדרך כלל לא צד חיובי אחד בעת עבודה.

לכן, המונח "הקדמה" אינו מתאים למדי.אחד מעבודות המחקר, חוץ מזה, הראה: ככל שהאדם משלם "נכנס" חלק במין, הערכה יותר כדי לדבר והוא עצמו. כמה סקסולוגים סוף סוף מאמינים כי המונח "prelude" לא די, כפי שכולם מובנים, נכון. הוא מביא קצת מבנה למין, אשר באופן עקרוני לא צריך להיות: ראשית לאחר שלב "A", מאוחר יותר - "ב", מאוחר יותר ישירות סקס ... משעמם ועצב, לא נכון? למעשה, מה שהופך אהבה היא לא ליניארי בלתי צפוי תהליך.

זמני מסגרות והעדפות בינוניות

נשים בממוצע, הם רוצים לשלם לכאורה ללטף מראש תשע עשרה דקות, אבל למעשה הם נמצאים בסופו של דבר, הולך על אחת עשרה דקות. גברים רוצה להוציא את ההקדמה בממוצע שמונה עשרה דקות, אבל למעשה זה הולך שלוש עשרה דקות.

מעניין, שני המינים אקספרס כמעט איך אנחנו רגילים לקרוא, אותם הרצונות עבור זה חשבון - בערך 18-19 דקות. החוקרים הגיעו למסקנה כי גברים ו גבירותיי מעריכות את ההקדמה באותה מידה.

סדרה "יומני ערפד"

כמו עבור הרבה אקספרס, בפועל, אז יש יותר הבדלים - אחד עשר דקות עבור גבירותיי ושלוש עשרה דקות לצעירים. אבל מספרים אלה מתקרבים באופן משמעותי מוטב, כמו רבים באים לידי ביטוי, בעצמם, מה נהוג סוף סוף לשקול. אחרי הכל, המיתוס הנרחב אומר את זה החבר 'ה יהיה זמן לצמצם את הזמן של חיבה ראשונית ולהמשיך ישירות "למקרה". אמנם למעשה ההעדפות של הרצפות נראה שונה רק בתוך הגבולות דקה אחת.

גם המשתתפים רק מופרעים, כמה זמן הם יורים, בסופו של דבר, מתעקש תקשורת לפני סקס. יש לציין כי גברים בהקשר זה מוערכים על ידי הנשים יותר נכון. אבל הבנות בחרו ברצינות את הצורך שלהם נאמן בתקשורת ולשיחה נעימה. נערות ליווי בחיפה

מדענים למדו עוד עובדה מעניינת. זה ברור מאוד, למרות גדול יותר מספר השירים האהובים, שבו הוא שיבח "סקס לאורך הלילה", למעשה, אנשים רוצים לישון הרבה יותר מאשר, בסופו של דבר, לבלות כל כך הרבה זמן על זה. הגברות צריכה ממוצע של 30 שלוש דקות, וגברים - 29-30 מינוט.

עדיין אחד מחקר 2

בסקר שנערך על ידי מכון שיקגו, אחת של שלוש מאות 50 שתיים צעירים בני 50 שבע עד שמונים 5 שנים. הכל כבר מזמן את מה שהתברר כי אלה שהתאמנו זמן רב פרלוד, קיבל מספר פרסים:

הם 2.4 פעמים פחות סבלו בעיות עם זקפה. ב 2.2 בתדירות נמוכה יותר קשיים שחוו עם עירור. ב 5 פעמים פחות דיווחו לעתים קרובות כי סקס הביא רגשות לא נעימים.

מוֹעִיל טיפים

אנו מאמינים כי הנתונים האלה שיכנענו את הקורא שלנו. לא לכל אחד לא סוד הוא כך בסופו של דבר לשקול כמה איך זה לבוא לידי ביטוי, ייעוץ מתאים שיעזור לשפר חלק של סקס.

התחל עם עיסוי. ראוי לציין כי בפרט פריט זה חשוב ממך ואת השותף שלך לחוות מתח בעבודה.

ההתנגדות הסובייטית ומידע הפגם הולידו מסקנה שווא כי למעשה ליווי הוא משהו, עם חרפה, כך, מה זה לא lish. עם זאת, לעתים נדירות שיש להם מידע כי שירותי ליווי בישראל אין מה להיות יחד עם זנות.

עיסוי יהיה חופשי להירגע ולשכוח בעיות. התחל מאחור, מאוחר יותר לעבור בינוני לאזור של הישבן. ומאוחר יותר אתה יכול ללכת בקפידה לעיסוי אינטימי. נשים יכולות למנוע ריקוד אוהב. יש גבירותיי, במיוחד בגיל בוגרת, אשר מבולבלים לרקוד או ללטף את עצמם בנוכחות שותף. אמנם למעשה מעשים כאלה משמשים הקדמה מקסימה. אתה יכול להגיד זאת כדי להראות את הקנאות לשלוט. ולא שותף הוא לא נגד עצמך מרגיש שביכולתך, לנצל כמה מחוות כאלה - למשל, לוחץ את ידו חזקה או pulsely למשוך את השיער. יש גברים, וגברות שאותם ללא סיבה מפרקטיקות כאלה. לארגן קרב שובב עם כריות. מעשים כאלה לעיתים קרובות ללכת למין. כאשר אחד מכם נכנע (בדרך הכלל הראשון בלשון הנכנעת של הגברת), אתה יכול ללכת ליטוף חם.

אי אפשר לזלזל בחשיבותו של הקדמה - זה מראה ולתרגל, ו מחקר. לכוון את תשומת הלב למה מזמין איך כולם נמס על ידי טיפים רשומים, אתה יכול לעשות, כמו בראשות, ליטופים ראשוניים הם בלתי נשכחים באופן משמעותי להקל על ההישג אוֹרגַזמָה.

Просмотров: 133 | Добавил: igaglia4u | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar