09:52
מהו קמה סוטרה ושמות העיקריים של סקס

סקס הוא שונה. עבור מישהו, זהו תהליך של שלושה דקות של תנועות זהות עם סיום לוגי, ומישהו מעדיף את הדקות האלה להחזיק מעמד על רגל אחת, עם שותף, אשר ברגע זה יישאר ידיים עבור כרכוב.

התוכן של המאמר

1 על מה שהם צריכים 2 אהבה ברוסיה הישנה 3 עמדות עיקריות 4 Kamasutra 5 ספרות אחרת 6 קלאסיקות ואפשרויות אחרות 7 הגדרת חדירה 8 עופרת מיידן 9 ברך-מרפק

אבל ישנם אוהבי של אהבה ארוכת טווח, אנשים כאלה מעדיפים לשנות את המיקום כמה פעמים במטרה אחת, אשר משתרע ולהביר אותו. ללא קשר להעדפות, יודע את הכותרת לכתוב במין יהיה שימושי שימושי. בזכות הידע הזה, כולם יוכלו לגלות היבטים חדשים של יחסי מין.

מה שהם זקוקים להם

מתוך עמדה של יחסי גבר לגברת (או להיפך) ב הזמן של בפועל אינטימי יהיה תלוי "מאפיינים" כגון:

חדירה עומק. הלחץ ההבדל על איברי המין. מתח של כל הגוף. מי יקבל תפקיד פעיל מהשותפים. רגשות מן הגירוי גדול יותר של אחת או אזור אחר מקום אינטימי.

ואם הכל פשוט יותר או יותר עם הצד הגברי, הוא או מעביר את עצמו, או נותן את זה "פונקציה" של האהוב, למעט רגשות, אם היציבה מרמזת על רגל של שותף, אז נשים יותר ויותר קשה יותר.

כמה נשים יותר תענוג מספק את הגירוי של הדגדגן, ויש עמדות המאפשר לשתף פעולה את החדירה מן cleddron הגדול ביותר. אחרים מעריץ כאשר מחלחל חבר לתוך הנרתיק כדי רק כמה שלושה ס"מ. אבל יש גם מאהב עמוק יותר "כוחות".

קוגניציה והיישום הנכון של הטכנאי יעזור להתאים את הטעמים לפחות מה גברת. היתרונות יוצאי דופן מידע זה מביא Params שלהם שותפים יש פלוס יוצא דופן. לאחר מכן, נכון להרים את המיקום שאתה יכול לרמה את חוסר או oversupply כמה ראו.

לא צריך לשכוח העדפות נפשיות. מלכודת הדומיננטית מעדיפה לכבוש מיקום פעיל - לדוגמה, אחד מן האפשרויות תנוחות של הרוכב, ואת הבנות אוהבות לשחק בני אדם כמו סגנון Doggi.

אהבה על ישן רוס 2

אבותינו היו מעורבים מאוד בהליך לבחירת מיקומים למין. לדוגמה, כאשר אדם בא מאחורי עומד, ואת האהוב מסתמך על ברכיו על הספה. זה יהיה בסגנון כלבלב (ברך-מרפק) עומד. W לכל אחד מן המדפים הרשומים יש אפשרויות משלה.

החברה הפטריארכלית היא.

אבל אם בני הזוג נתפסו על ידי העובדה בן הזוג, הם זרחו את העונש של עד 10 שנים צורה של תשובה עם מספר בלתי נתפס של קשתות. והכל דומה המיקום נחשב לאתגר "תמונה אלוהית" ו הועבר חטא ענק. לקתולים היה מצב דומה.

אבל אם בני הזוג צלצלו כאשר סקס, זה הוא הוערך כקובץ מצורף של בעלי חיים או מעשה של הומוסקסואלים - סדום ו "סקוטסקי בליוד". אפשר היה לפתוח את המינימום בצורת 6 מאות פוקלונוב לאדמה, או מקסימום - הקלה מהכנסייה. זוג צעיר עשה בסך הכל, אבל המבוגר חיכה לעונש נורא יותר. - מהספר.מ. Kona "תרבות מין בפדרציה הרוסית: תות שדה על ליבנה ".

מיקום ראשי3

את הכותרת הראשית תנוחה סקס מגיע ממיקום השותפים. אבל כל קבוצה של אנשים הלאומים היו שמות עממיים שלהם.

האיש ממוקם על גבי הגברת (בהתאמה, ושותף פעיל). ישנן אפשרויות רבות מאוד עבור יחסי מין זה. רובם תלוי במיקום הרגליים של השותפים. בעיצומו של משותף - מיסיונרית והוסאר. שותפים או חלק מהם פורסמו. עמדות, שבה נתון התפקיד הדומיננטי (רוכב). סקס בצד. יַחֲסֵי מִין. האיש ממוקם מאחור (כלבלב, כלבלב סגנון לא.ד '.). 69 - כמו נוף נפרד של משחקי מיטה.

כפי שאתה יכול לחשוב, כמה שיטות משולבות בפנים הולך כמה עמדות. יתר על כן, הם הוקמו על פי כללי הכנסייה. בעת העתיקה, הוא הורשה להתמכר "debauchery" רק על מיסיונרית. באותם ימים, היא נקראה "על סוסים", הנושאים של היתרון הגברי על המגדר החלש, הוא במשחקי מיטה ב הֲמוֹנִיוּת.

למעשה, תפקיד פעיל לא אומר פסיבי השותף לא יכול לעשות שום דבר. מיידן כמעט ממה שהמיקום יכול להעביר גבר לעבר גבר, וגברים באותה תנוחה סוס יכול לעזור ליידי.

יש גם מתלים עבור "מתיחות" שלישיה.

Kamasutra4

הספר הפופולרי ביותר שממנו אתה יכול ללמוד ידע על שיטות של אהבה, זה Kamasutra. מסה מ מספרת הודו הישנה רק על מדפים, מספר עצום של פרקים בו מלמד להתמודד עם הבנות, לפתות נשותיו של אנשים אחרים, יש ראשים על החתונה. הרבה מוזכר על ניואנס רוחני של אהבה, טכניקה נשיקות ומשולשים אהבה.

ב tome ייחודי, יש שישים וארבע תנוחות Kamasutra עבור שיעורים אינטימיים.

הצעות ליווי בישראל משולמות היטב. מכפיל, לקוחות - צעירים מצליחים, אשר מבקשים להיעלם כדי להופיע במבט אחד בחגיגה, הליכה ישירות מתחת לטפל עם בחורה בהירה. הכנסה זו די די כדי לכסות את עצמם באופן מלא כדי לכסות את האובייקטים הדרושים.

במקביל, הבורא של הספר (Watusian) קורא להם לא שונה כמו אמנות. הוא האמין שיש רק שמונה שיטות עיקריות לספק חבר של הנאה. לכל שיטה יש שמונה עמדות.

בתחילה, הקוראים היו צריכים ליהנות רק תיאור טקסט של התרגול (קטן למדי), ומפעם הזמן הוזכרו כמה שמות. איורים עבור זה הופיע רק 16-19 מאות שנים. בצורה של מיניאטורה של סקסי באותו זמן של ציור טטר.

שמות של עמדות המתוארים לעתים קרובות העתקו את השמות בעלי חיים שנלקחו לבסיס הטכנולוגיה. גם הבורא רמז בכך חחלי צריך לפרסם את הקולות של בעלי החיים התשתיים. גם שמות אחרים היו מרתקים, למשל - סתימת מסמר או פיהוק. היו שיטות פרקטיקות קבוצתיות (בן זוג עם חיבה, כן המאהב בן הזוג בנוסף).

Kamasutra המודרנית הוא רחוק מאוד מן המקור, וכמה לקבל את הפרק עם הסטנדרטים המתוארים עבור כל מסה.

כל מה שאתה צריך לדעת על תנוחת המספריים במין. טכניקת יישום יתרונות עיקריים.

ספרות אחרת 5

עבודתו של ווטוסית אינה הספר היחיד שממנו אתה יכול להבין שיטות סקס חדשות. בהודו נוצרה מסה נוספת - anang דרגה כי בתרגום למופת פירושו גרם מדרגות אהבה. יותר מהכל נזכר וניהול עבור בן זוג שמבהיר כיצד להתנהג בנשואה ומין עם אשתו, כך שניהם יכולים ליהנות.

הוצגו בעבודת הטלוויזיה נקראו ובקאמה סוטרה לכבוד בעלי חיים, נלקחו שמות נוספים מיוגה ואלכימיה מַדָע. סך של 6 הוראות עיקריות תוארו (אישה שוכבת על צדו, עומדת ו T.ד '.).

אירופה גם יכולה להתפאר בספרות דומה. עידן של הרנסנס נעשה על ידי "תנוחות ארטינו", ספר, המתואר שש עשרה עמדות סקסיות, אשר סונטים נלויים נכתבו.

העבודה אבודה חלקית כמעט בכל דבר, בזכות המאמצים של הכנסייה. ברור שהמהדורה של כמה פעמים הושלמה, במקרה של פייטרו ארטינו היו יורשו משלו. הספר היה מוכר לקזנוב ואפילו אלכסנדר פושקין.

כותרת במין תלוי מתוך ספר מסוים שממנו הם נמשכו, גם מגיאוגרפיה עמדות של שותפים. אז מקרר, מיקום מספר 1 במודרנית Kamasutra, כמה אנשים מכונים את העובד- peasant.

אופציות קלאסיות ואחרות

דוגמה טובה תהיה שיטה שכולם מוכרים אדם מבוגר (ולא רק). מסורתית או מיקום מספר 1 יש כמות עצומה כותרים אחרים, באמצע אשר הם: תקן, מיסיונרית ו T.ד '.

בגירסה הנפוצה ביותר, האישה שוכבת על הגב, רגליה נפרשות, כפוף במקצת בברכיים. שותף שומר על משקל משלה על המרפקים, או מרפק (מישהו יותר נוח) ומגיע חיכוך. כרית מתחת לתחת, הנשים יכולות לשנות את זווית החדירה, אשר תביא את הנערה רגשות נוספים למעשה בכל הווריאציות של קלאסיקות.

יש יותר גרסה משופרת מתלה זה שווה. זה מאפשר לך לעורר עוד יותר ליידי קליטוריס. עבור שותף זה חייב ללחוץ ולהזיז את רגליהם רגליים של גברים בצמחי שעון. אם הגברת לאחר תחילת התהליך נמצאת Left Leg Nephery, זה יגדל לחץ על הקירות של הנרתיק בכל אחד קֶלֶט. מיקום שני כמה גרסאות מודרניות של קמה סוטרה. אישה יכולה לחבק רגליים אהובות (זה יכול לא רק בתנוחה המסורתית) זה יאפשר לך לגדל את עומק הכניסה, כמו כן להביא תחושה של אחדות. האפשרות סבירה כאשר הרגליים הן די כפוף בברכיים, או לחצה על החזה. הצעיר יכול גם להעלות את ידיו ליידי נמוך.

מיקום מיסיונרי מספר 1 התחיל להיקרא לאחר הנוצרים מיסיונרים הביאו את "מילה של אלוהים" על ידי aboriginals של האיים האוקיינוס ​​השקט. Musesrev, כאנ יש גופות של אותם אבוריגינים במין, הם נפלו בהלם ורועדים. לאחר מכן הם התחילו ללמד אנשים כי המדף היחיד לנוצרים - כאשר גבר על גבי, ופניו מול הפנים האהובים.

החדירה העמוקה ביותר 7

באופן ספציפי, אפשרויות מסורתיות לאפשר שותפים לבצע כפייה עמוקה יותר. זה עשוי להיות במקרים הבאים:

הגברת טמונה רגליו על כתפיו של האה. זֶה בתורו, מונח על ברכיו, ידיים יכולות להתקיים מאחורי רגליו של הנערה, או לשבת כפות הידיים במיטה, או בבקשה חזה. המכונה גם קצין או הוסאר. קנה ילד - כתף מים על כתף זכר רק רגל אחת של צעירה מחזיקה. ואם הרגל היא לועדת הכתף יהיה כפוף בברך (והשני מתוח), אז היציבה תיקרא לַחֲצוֹת.

אפשרויות דומות ניתן לתרגל על ​​שולחן המטבח, ו אפילו על מכונת כביסה.

אפשרות מרגשת נוספת עבור "כיבוש המעמקים" יהיה עומד קוף (מן השחרור, כאשר הגברת ממוקמת על גבי). נכון, היא שואלת אימון גמיש. אני עובד עבור סקסולוג במשך יותר מ -10 שנים. עוזר לזוגות כדי לפתור מתוח בחיי סקסי. למימוש של רוב הודעות מקאמה סוטרה, לא אור שנורקל והכשרה גופנית. זה מודע ביסודו כי עמדות רבות מתוך ספר זה לא מיועדים לגופים של אורגזמה.

נכון, את המיומנות נדרשת לשמור על האיזון, כדי להקל על המשימה שאתה יכול להחזיק את הידיים של גבר.

אבל אתה יכול להשיג את העומק הגדול ביותר לשבת! כדי לעשות זאת, יש תנוחה לוטוס במין, שבו אתה יכול לקרוא מידע נוסף נוסף על הקישור.

עופרת הנעורים 8

בקצבאות מסוימות, המיקום של הרוכב מתואר לפי הבאים דרך: אישה באה על הבטן באדם, רגליה כפופות או שהיא במצב ישב למטה (בהתאם להעדפות) ו "מכניס את עצמך" על זכר "כבוד".

מוסמך מוסמך רוצה לעבוד עם עשיר בישראל. הם תמיד נדיבים ועדינים. עם זאת, זה בדרך כלל לא אחד בלבד צדדים שימושיים בעבודה.

במקום תנועות למעלה ולמטה ליידי יכול להסתמך על הבחור ולהחליק על גופו.

במדריכים אחרים, מחיאות כפיים על הידיים (או על מיטה / כיסא של חזרה) האיש הצעיר גם משחק תפקיד פסיבי (הרגליים שלו בנוסף חצה), והאישה מתיישבת ועומדת בגופו עם מותניה.

את האפשרות ממוחזרת - הגברת היא גם על מותק שלה, אבל פנה אליו בחזרה. היא עלולה לגעת בשד הגברים כדי להתכופף להחזיק את רגליו.

ישנן אפשרויות שבהן הגברת די שוכבת על שותף או שקרים בצורה חלקה, או נשענת על רגליו ברצפה. עם כל הגברת הזאת מסוגל לשמור בשליטה על העומק, ואת הצעיר לבצע מהלכים לזוג איתה. דירות דיסקרטיות בחיפה

הברך-אוקטלוקס 9

Rack בחזרה הוא טוב יותר מאחרים מתאים לאחור לעבור חֲדִירָה. אישה יכולה גם לשחרר יד אחת בבקשה את עצמך. מ חסרונות רק את חוסר האפשרות של נשיקות סקירה מוגבלת של האדם (רק אם המכשיר יסתובב).

עם הגברת הסטנדרטית עומדת ברכיים עם דגש על כף היד או המרפקים, האיש גם נשען על ברכיו, מחזיקים ידיים מאחורי רגליה או על ידי ביצוע סטירות.

הצעיר יכול גם לסמוך על הידיים ולרדת התקן, במצב זה אתה יכול חזה או דגדגן. הגברת יכולה גם לקפוץ ידיים על כמה כריות, אשר יהיה מאוד נוח.

בן הזוג יכול להיות מונח על הספה, ואת בן הזוג עומד על הרגליים כדי להיכנס לאחור. גרסה קלה (אור Doggi) - בן הזוג עומד על ברכיים, אבל הגב נלחץ נגד בן הזוג, אשר או עומד על הרגליים (אם המאהב על קצה המיטה), או גם מסתמך על הברכיים. היכולת לבלות את ידיהם בטן, החזה והירכיים יקרים, גם עם אפשרות זו הופכים נשיקות זמינות. שיטה עצלה יותר - שניהם שוכבים על המיטה (אנלוגי קלאסי), אבל הגברת תשכב על בטן.

כאמור, הידע של הטכניקה של הגשמה הוא עדיין חשוב יותר לדעת את השם הנכון.

ויקטוריה פומין

מוּמחֶה

דוקטור סקסולוג של הקטגוריה הגבוהה ביותר, פסיכיאטר, פסיכואנליטיקאי. הצעיר נופל על גבו, וברכיו מנסה להיות מאוד הידוק לראש (סנטר). האישה הופכת לו את גבו, והתמקדות ברגליו עושה תנועות, היא גם מסדירה את העומס על האהוב שלה (העברת משקל פירושה לרגליים). חדירה מבטיחה להיות מרשימה.

קמה סוטרה - ניהול הנאה, שמטרתו להנאה מהתהליך. ברוב ההודעות, זה לא יהיה כל כך "מפוזרים" כדי לסיים. אבל זה אפילו בסדר, כי למעט אורגזמה סקס יכול לתת הרבה רגשות נעימים. ובעזרת תנוחות מורכבות, אתה יכול לחוות זוויות חדשות של חדירה, להתנסות בתדירות, עומק ופרמטרים אחרים.

Просмотров: 142 | Добавил: igaglia4u | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar