05:48
ריקוד חשפנות

ריקוד החשפנות, המכונה "סטריפטיז" באירופה, נצפה כפעילות אמנות מיצג או בידור של קנטת חשפנות אטית וחושנית, בדרך כלל אך לא רק על ידי אישה.

מקור המונח "הפשטה" אינו ברור. וריאציות אזוריות בשפע. לעתים קרובות משלמים לחשפניות כדי להציג בידור או לבצע אקטים מיניים. החוקיות של אירוע מסוג זה נוטה להיות תלויה בחוקים אזוריים ועירוניים סביב עירום ציבורי, ולכן כל מבצע, מארגן ומקום חייב לבדוק תמיד את כל החקיקה הרלוונטית לפני הצגת או השתתפות בכל חוויה סוחפת מסוג "יומיומית" או חשיפה ציבורית הכרוכה ב עירום כמו מקומות חיים שבהם מותרת צריכת אלכוהול, למשל.

העשור האחרון היה עד להתפתחות והתקדמות טכנולוגית אקספוננציאלית. ועם שינוי דרסטי בחברה, ישנן לא מעט שאלות אתיות שעומדות בפני ממשלות כעת. אחד הנושאים הללו הוא מיניות. נושא מסוים שעולה בראש הוא השפעת המודרניות על ריקודי חשפנות. כאשר עירום במרחב הציבורי הופך לאפשרי אך אסור, יש צורך לחקור את העמדות החברתיות הנוכחיות כלפי עירום, מוסר ומיניות. במיוחד, מדוע לאנשים פחות נוח לראות אישה עירומה מאשר מקבילה גברית?

ביסודו של דבר, חוקים רבים שנידונו בסעיף זה מדברים על הסוגיות השונות העומדות בפני קציני אכיפת החוק או ממשלות בכל הנוגע לפשעים שבוצעו במרחבים ציבוריים עם עירום מעורב. נעשו ניסויים בשימוש ברובוטים כרקדניות לוויה כדי להעלות את הרעיון שעוזרות מיניות קיימות כבר מאות שנים והפכו לסקסיות יותר עם הזמן גם בגלל חדשנות וקידום טכנולוגי - לצד הצגת טכנולוגיה כתשובה לכל עסק אתגרים או סכסוכי מחסור בעבודה.

האם אתה אחד מאותם אנשים שמעוניינים לשקול מה עלול לקרות כשאתה רואה רקדנים או חשפניות עושים את שלהם? האם אתה סקרן לדעת למה, לכל מי שלא בטוח מה כוללת סטריפינג, יש הרבה מה לגלות על ידי בחינת תנועות הריקוד.

הבנה לגבי חשפניות שונות באזור שלך יכולה לעשות את כל ההבדל אם חשוב לדעת אם מישהו צריך להתחפש או לא כדי לרקוד. לדעת כמה עור חשוף עשוי להיות בתצוגה, עם מי האדם ירקוד מקרוב ואישי ועם מי אותם רקדנים עבדו השבוע. והאם הם מישהו שבסופו של דבר ילטף אותם שם למטה - אבל קודם הם יתחילו לאט על ידי נגיעה קלה ביד לפני שהם ידרבו אותם ללכת על הגוף שלהם.

אמנות הקנטת החשפנות קיימת כבר מאות שנים. הרעיון והכישורים שלו מועברים לכל סוגי הריקוד, כולל בלט ואולם נשפים. הסטריפ טיז הוא סוג של ריקוד מיני שחושף אזורים מסוימים בגוף הרקדניות. במקור, חשפן היה רק מישהו שרקד או "הפשיט" כדי להרוויח כסף; הגדרה שנייה כ"אדם המחלץ חלקים (כמברג או מקדחה) לצורך ביצוע תיקונים מסוימים" התיישנה כעת; אנו חושבים שאנו יכולים לומר בבטחה שהפשטה אינה כרוכה בהסרת ברגים אלא בבגדים. https://www.israelxclub.co.il/girls-cat/דירות-דיסקרטיות-בחיפה/|https://www.israelxclub.co.il/girls-cat/%D7%93%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%AA-%D7%93%D7%99%D7%A1%D7%A7%D7%A8%D7%98%D7%99%D7%95%D7%AA-%D7%91%D7%97%D7%99%D7%A4%D7%94/

בניגוד לגרסה הקלאסית שבה המופיעה רוקדת על במה, החשפנית המודרנית רוקדת בדרך כלל מול קהל נייח, כמו במסיבות ביתיות ומסיבות רווקים או רווקות, שם היא עושה סיבובים בין חברי הקהל היושבים בשולחנות עגולים קטנים. https://www.israelxclub.co.il/נערות-ליווי-בצפון/

כְּנִיסָה:

אתה רואה את זה בכל מקום בימינו: רקדני עמוד על שלטי חוצות, עיתונאים כותבים בבלוג על חוויותיהם במופעי בורלסק

ריקוד סטריפ הוא צורת ריקוד פופולרית, שלכאורה רוב האנשים מתעניינים בה.

ניתן לשלב ריקוד סטריפ עם סוגי ריקודים אחרים כך שתנועות השד והרגליים בעייתיות יותר מאשר בריקוד רגיל. זוהי דרך אינטימית מושכת, ארוכת טווח ותובענית לבטא את כל היופי שלך בצורה מושלמת.

ריקודי סטריפ הוא ז'אנר ריקוד ראוי לציון במיוחד מכיוון שהוא מרמז על אינטימיות פיזית עם הקהל. רקדני רצועות אינם משתמשים בחושניות שלהם ככלי ליצירת דמות או מסר. הם "באור הזרקורים של הציבור, המגיב בעימותם עם מבטו ורואה אותם במערומיו".

-ברטמן, קים (1998). "מיניות וריקודי סטריפ". כתב עת ללימודי גברים 6: 161-190.

Просмотров: 80 | Добавил: igaglia4u | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar